Dla kogo mezoterapia igłowa?

Udostępnij

​W dzisiejszych czasach każdy ma dostęp do medycyny estetycznej. Skończyły się czasy, w których zabieg medycyny estetycznej był dedykowany dla elity. Obecnie medycyna estetyczna jest ogólnodostępna. Oznacza to, że zabieg mezoterapii igłowej jest dosłownie dostępny na każdą kieszeń. Korzyści z wykonania mezoterapii igłowej jest wiele. Dowiedz się, na czym polega mezoterapia igłowa i umów się na wizytę. 

1. Jakie są wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej?

2. Czy mezoterapia igłowa ma przeciwskazania? 

Nowoczesne kobiety chcą wyglądać pięknie i młodo. Nie jest już żadną tajemnicą, że współczesna kobieta, która ma 50 lat, może wyglądać na 10 - 15 lat młodszą. To widać nie tylko po celebrytkach, aktorkach i piosenkarkach. Każda pani, która nie ma żadnego związku z pracą sceniczną i nie jest popularną influencerka, jak najbardziej może zachować młody wygląd. Zawsze trzeba dbać o właściwe nawilżenie skóry. Dobre efekty daje kwas hialuronowy. Warto zdecydować się na mezoterapię igłową. Zapisy przyjmuje między innymi https://www.wrosinski.pl/zabiegi/mezoterapia-iglowa-poznan/. Alternatywnym rozwiązaniem może być mezoterapia bezigłowa. Wybór najkorzystniejszych zabiegów medycyny estetycznej warto skonsultować ze specjalistą w tej dziedzinie. 

Jakie są wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa może stanowić skuteczną metodę, która będzie opóźniać pojawianie się zmarszczek. Może też zapobiegać ich pojawianiu się. Służy również do korekcji zmarszczek. Jest to świetna metoda na zwalczanie cellulitu, który jest dość problematyczny w likwidacji przy stosowaniu standardowych zabiegów kosmetycznych. Doskonale eliminuje rozstępy. Takowe mogą spędzać sen z powiek kobietom, które sporo przytyły, są w ciąży lub nagle schudły. Rozstępy to nieestetyczne blizny, które mogą pogorszyć samopoczucie każdej kobiecie. Na mezoterapię igłową powinny zapisać się osoby, które zauważają u siebie wiotczenie i utratę jędrności skóry. Za pomocą mezoterapii igłowej można też zlikwidować worki i cienie pod oczami. 

Czy mezoterapia igłowa ma przeciwskazania? 

Mezoterapia igłowa nie jest stosowana u osób, które cierpią na choroby nowotworowe. Nie jest to też zabieg przeznaczony dla osób z alergiami. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny powstrzymać się z tym zabiegiem. Natomiast mogą skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej, z jakich innych zabiegów mogą skorzystać w danej chwili. Przeciwskazaniem jest niewyrównana cukrzyca, stany zapalne skóry i skóra naczyniowa. Nie można poddawać się zabiegowi podczas stosowania leków, które obniżają krzepliwość krwi.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz