Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów w górach

Udostępnij

​Dbanie o zdrowie i dobrą kondycję jest niezwykle ważne w każdym wieku. Szczególną uwagę jednak zwraca się na sprawdzone turnusy rehabilitacyjne dla seniorów, w czasie których można skorzystać z różnego typu zabiegów i ćwiczeń. Pobyty lecznicze zapewniają komfort i wypoczynek, jednocześnie ośrodki rehabilitacyjne zlokalizowane są w atrakcyjnych lokalizacjach. Wybierz turnus rehabilitacyjny w górach, a dokładniej w Zakopanem!

Pobyty lecznicze w Zakopanem

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów to jedna kilku propozycji, jakie oferuje swoim klientom Willa Widokowa Wojnar. Wyjątkowa, domowa atmosfera to jeden z wielu atutów, jakie wyróżnia ten ośrodek. Willa Widokowa Wojnar oferuje swoim klientom zarówno turnusy rehabilitacyjne, a także: pobyty prywatne, zabiegi rehabilitacyjne, oferty specjalne. Tak bogata i różnorodna oferta sprawia, że z pewnością każdy klient znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie w dogodnym terminie!

Ośrodek Wojnar to przepięknie położony kompleks, który znajduje się w górnej części miasta Zakopane. Warto podkreślić, że obiekt ten jest nieznacznie oddalony od ulicy. Zapewnia to satysfakcjonującą ciszę i wytchnienie, które w czasie wypoczynku oraz rehabilitacji jest szczególnie ważne. Krupówki znajdują się w odległości dwóch kilometrów od Willi Widokowej Wojnar, co zachęca do spacerów o różnych porach dnia. Ośrodek zlokalizowany jest w bardzo dogodnej lokalizacji, ponieważ dojazd od strony Krakowa jest bardzo prosty i nieskomplikowany.

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON

Ośrodek zapewnia swoim klientom turnusy rehabilitacyjne dla seniorów, ale i pozostałych osób. Z oferty tej może skorzystać każdy, ponieważ siedlisko to posiada wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych. Pozwala to uzyskać dofinansowanie na pobyt przez osoby niepełnosprawne lub z orzeczeniem o lekkiej niepełnosprawności. Wczasy rehabilitacyjne sprawiają, że można skorzystać z różnych zabiegów leczniczych oraz spędzić czas w urokliwym miejscu.

Rehabilitacja w górach to propozycja dla osób, które lubią Podhale lub pragną je zwiedzić. Uwagę zwraca także dobra opieka, konsultacje lekarskie oraz bogate zaplecze obejmujące między innymi: fotel MagnetoStym (wykorzystywany w leczeniu nietrzymania moczu), sauna sucha, basen z przeciwprądem, jacuzzi. Wykonywanych jest tu szereg zbiegów, które dedykowane są dla osób niepełnosprawnych. Z zabiegów spa oraz pozostałych mogą skorzystać między innymi pacjenci po urazach, przed i po operacji. Stosowana jest również terapia neurologiczna oraz ortopedyczna, co skutecznie redukuje bóle kręgosłupa oraz inne dolegliwości.

Rehabilitacja, pobyty lecznicze i znacznie więcej!

Oferowana rehabilitacja z dysfunkcją narządu ruchu spełnia oczekiwania licznych pacjentów. Możliwość skorzystania z sauny suchej, jak i bogata baza zabiegowa to atuty tego ośrodka. Warto zauważyć, że obiekt ten zapewnia miłą atmosferę oraz przepyszne posiłki w czasie pobytu. Wielu pacjentów docenia także atrakcyjną lokalizację, ale i dostępne atrakcje na miejscu - basen, piłkarzyki, stół bilardowy oraz do ping-ponga. W efekcie rehabilitacja dla seniorów oraz pozostałych pacjentów staje się bardziej przyjemna, ponieważ można zadbać o dobre zdrowie i relaks. Połączenie to daje najlepsze rezultaty, które z pewnością doceni każdy kuracjusz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą obiektu Willa Widokowa Wojnar, która znajduje się w Zakopanym na Podhalu. Już dziś zaplanuj turnus rehabilitacyjny dla siebie lub bliskiej osoby!

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz