Kolagen na piękne włosy

Udostępnij

 

Czy wiesz, że kolagen wykazuje zbawienny wpływ nie tylko na skórę, rozstępy i stawy, ale także na włosy? Dowiedz się, w jaki sposób może on polepszyć kondycję Twoich włosów!

Czym jest kolagen i za co odpowiada?

Kolagen to żywe, biologicznie aktywne białko, które stanowi podstawowy składnik ścięgien i skóry właściwej. Oprócz tego wypełnia także wiele innych zakamarków ludzkiego ciała: m.in. rogówkę oka, kości, stawy i paznokcie. Co ciekawe, buduje również włosy, co stanowi doskonałą wiadomość dla wszystkich osób, które skarżą się na problemy ze swoją fryzurą. Kolagen to swoiste rusztowanie dla naszej skóry i włosów – tworzy go sieć włókien, która stanowi pewnego rodzaju ramę dla wzrostu komórek i naczyń krwionośnych. Białko to dąży do zespolenia się z włóknami innych ludzkich białek.

Kolagen idealny na włosy suche, cienkie i osłabione

Czy wiesz, że najczęstszym problemem naszych włosów jest właśnie niedobór białka? Kiedy włosom brakuje kolagenu, stają się cienkie i łamliwe oraz o wiele szybciej się przesuszają. Oczywiście można próbować zatrzymać ten proces, spożywając więcej białka, np. większe ilości jaj (a zwłaszcza ich żółtek). O wiele wygodniejszym, a przy tym skuteczniejszym sposobem jest jednak przyjmowanie kolagenu pod postacią suplementu, np. płynnego preparatu DuoLife Collagen. Ten 100% naturalny suplement diety potrafi zdziałać prawdziwe cuda!

Duo Collagen

Suplementacja kolagenu w płynie na zauważalne polepszenie kondycji suchych i osłabionych włosów. Swoją drogą – to właśnie po włosach najlepiej widać skuteczność przyjmowania dodatkowych preparatów. Niemal od razu można dostrzec przerwanie procesu tworzenia się łupieżu. Ponadto cenne właściwości kolagenu umożliwiają całkowitą rewitalizację włosa. W przeciwieństwie do silikonów, które oblepiają włosy i tworzą na nich pewnego rodzaju warstwę ochronną, kolagen działa niejako od wewnątrz. Już u nasady włosów jest dostarczany do naczyń krwionośnych, które mają za zadanie odżywiać cebulki. Dzięki temu wspomaga prawidłowy wzrost i polepsza wygląd włosów. Skoro włos jest martwy niemal na całej długości, powinniśmy skoncentrować się na dostarczaniu skutecznych składników odżywczych do cebulek, i to jeszcze w początkowej fazie wzrostu. Wtedy efekty przekroczą nasze oczekiwania!

Kolagen metodą na wypadanie włosów

Kolagen ma jeszcze jedną olbrzymią zaletę – stanowi jeden z kluczowych czynników, które mają moc osłabiania procesu wypadania włosów. Jeśli borykasz się z utratą owłosienia na głowie, cierpisz na łysienie plackowate, czołowe lub androgenowe - być może pomoże Ci właśnie suplement DuoLife Collagen. Stymulacja cebulek włosowych i wyraźna poprawa ich struktury chroni włosy oraz utrzymuje je w zagłębieniu mieszkowym. Przy regularnej suplementacji kolagenem część pacjentów deklaruje poprawę gęstości włosów. W przypadku mężczyzn możliwe jest nawet opóźnienie procesu łysienia mimo genetycznych predyspozycji – dlatego wiele osób przyjmuje kolagen profilaktycznie. Niewykluczone, że DuoLife Collagen okaże się dla Ciebie najlepszą metodą na porost włosów! 

Więcej na stronie duocollagen.pl.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz