Biofarm – firma farmaceutyczna, dla której zdrowie i życie ludzi jest priorytetem od ponad 30 lat

Udostępnij

​​Na rynku farmaceutycznym pojawia się wiele przedsiębiorstw, ponieważ rozwija się on bardzo prężnie. Jednak firma Biofarm nie powstała rok, czy dwa lata temu. To jedna z największych firm farmaceutycznych z polskim kapitałem, która istnieje od ponad 30 lat! Od samego początku priorytetem dla niej jest zdrowie i życie ludzi.

Innowacyjne produkty będące odpowiedzią na potrzeby pacjentów

Biofarm to poznańska firma farmaceutyczna, która może poszczycić się tym, że ma na koncie aż 180 zarejestrowanych produktów (dostępnych zarówno w Polsce, jak i za granicą). Są one odpowiedzią na różne potrzeby pacjentów – aż 80% z nich znajduje zastosowanie w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, które obecnie stanowią jedno z największych wyzwań dla medycyny.

Bogata oferta to nie wszystko, bo liczy się nie tylko ilość, ale i jakość. W tym przypadku firma farmaceutyczna Biofarm również ma się czym pochwalić. Dysponuje własnym Centrum Badań i Rozwoju, w którym każdego dnia najlepsi eksperci pracują nad stworzeniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie farmakoterapii.

Własne Centrum Badań i Rozwoju, zespół doświadczonych ekspertów, współpraca z polskimi oraz zagranicznymi ośrodkami naukowymi – to dzięki temu firma Biofarm może już od ponad 30 lat dbać o to, co dla niej najważniejsze, czyli zdrowie i życie pacjentów.

Certyfikaty i nagrody potwierdzające wysoką jakość

Poznańska firma farmaceutyczna wyróżnia się nie tylko tym, że ma na koncie 180 zarejestrowanych produktów sprzedawanych w Polsce i za granicą. Nie tylko ich ilość i różnorodność jest czymś, na co lekarze i pacjenci zwracają uwagę. Istotna jest także jakość znajdująca potwierdzenie w licznych certyfikatach i nagrodach.

Z najnowszych można wymienić, chociażby „PromoSense® Awards w kategorii Medycyna Rodzinna i Choroby Wewnętrzne” (przyznaną w 2020 roku), czy wyróżnienie „Konsumenckiego Lidera Jakości dla Ginkofaru®” (otrzymane w 2019 roku). To jednak nie koniec – więcej informacji na temat certyfikatów oraz nagród dla Biofarm znajdziesz na stronie firmowej https://www.biofarm.pl/.

Dołącz do zespołu!

Zawsze chciałeś pracować w branży farmaceutycznej i marzysz o tym, aby dołączyć do zespołu jednej z największych polskich firm farmaceutycznych? W takim razie spróbuj swoich sił i wyślij CV.

Jeśli uzyska ono pozytywną opinię, w ciągu maksymalnie dwóch tygodni rekruter zadzwoni do Ciebie i umówi termin spotkania w siedzibie firmy. Gdy wszystko pójdzie dobrze, zostaniesz zaproszony do drugiego etapu rekrutacji. A jeśli przejdziesz go pomyślnie, dołączysz do grona pracowników jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce!

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz