Profesjonalna lampa do paznokci - niezbędne urządzenie w pracy stylistki paznokci

Udostępnij

​Lampa do paznokci to podstawa w pracy każdej stylistki czy nawet osób, które chcą robić hybrydy w swoim domu. Lakiery hybrydowe oraz żelowe są bardzo popularne i chętnie wybierane przede wszystkim przez swoją trwałość. Dzięki temu manicure możesz wykonywać raz na 3 lub nawet 4 tygodnie.

Lampa UV LED - obowiązkowa przy hybrydach

Do większości stylizacji paznokci wykorzystywany jest lakier hybrydowy. Jego cechy pozwalają na wręcz nieograniczone możliwości modelowania, nakładania, rysowania wzorów, tworzenia przejść, ombre czy eksperymentowania z aplikacjami oraz ozdobami 3D. Ten produkt wymaga utwardzenia, które uzyskuje się za pomocą promieni UV emitowanych przez lampę UV LED. To właśnie cały sekret trwałości stylizacji hybrydowych. Dzięki temu płytka paznokcia jest zabezpieczona m.in. przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Co wyróżnia profesjonalną lampę?

Na co warto zwrócić uwagę, gdy kupujesz lampę do paznokci? Sprawdźmy. 

Opisane parametry

Profesjonalna lampa UV LED powinna mieć opisaną swoją moc - są różne produkty dopasowane do różnych potrzeb. Wyróżniamy takie o 256 W czy 280 W, ale także takie, które mają ich mniej - 180 lub 80. Im większa moc lampy, tym szybciej utrwalisz lakier czy inny produkt.

Jeśli zależy Ci na bardzo szybkim działaniu lampy, artykuł z połączonymi technologiami UV LED o dużej mocy będzie idealny. Jeżeli jednak potrzebujesz wersji mini, przenośnej, tylko na własny użytek, którą zabierzesz ze sobą wszędzie - lampa o zdecydowanie mniejszej mocy sprawdzi się bardzo dobrze. 

Duży komfort użytkowania

Oprócz opisanej mocy, profesjonalne lampy wyróżnia również komfort użytkowania. Ich konstrukcja jest stabilna, a materiał wykonania - trwały. Możesz korzystać z nich w dowolnym miejscu i odpowiednio ułożyć na blacie. Ponadto wiele z nich jest wyposażonych w dodatkowe funkcje, takie jak np. low heat mode czy sensor ruchu pozwalający na włączenie lampy dopiero wtedy, gdy dłoń znajduje się w środku. 

Jakość wykonania

Pamiętaj również, że profesjonalne lampy UV LED są wykonane z należytą starannością, nie tylko o ogólny wygląd, ale również o detale. Najczęściej posiadają kilka trybów naświetlania, ich diody są ułożone równomiernie, przez co wystarczy po prostu położyć dłoń w środku, bez konieczności manipulowania i zmiany pozycji. 

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu lampy UV LED?

Najważniejszym aspektem podczas zakupu lampy jest jej moc, a w zasadzie, Twoja świadomość, do czego produkt będzie Ci służył. Istotne jest również to, żeby rzeczywiście była to lampa UV LED. Inne modele, tylko z jedną technologią (UV lub LED) wciąż są efektywne, ale działają wolniej od ich nowszych odpowiedników.

Sprawdź również opinie na temat poszczególnych produktów. Upewnij się, że dobrze sprawdzają się w warunkach salonowych. Zwróć uwagę również na okres gwarancji sprzętu oraz jego warunki.

Jeżeli wszystkie wymienione wyżej elementy są zaliczone możesz mieć pewność, że wybrana lampa będzie dla Ciebie w sam raz. Szukasz odpowiedniego produktu, ale jeszcze nie zdecydowałaś? Odwiedź sklep Beautiona i znajdź swój wymarzony produkt!

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz